Tylko z miłością tworząc, można podarować innym miłość. Tylko kochając siebie, możesz pokochać prawdziwie drugiego człowieka. Dbając o siebie - dbasz o cały świat.

 

 

Intencje z jakimi tworzę ręczne hafty są wypełnione dobrymi myślami, miłością i pasją. Każda wpleciona nić to życzenie dobrobytu, błogostanu, szczęścia, miłości i radości na każdy dzień. Niech darzy się jasnością i czystością myśli wszystkim, którzy zostali obdarowani, wykonanym przeze mnie dziełem.

Kontakt z matką ziemią obudził we mnie chęć tworzenia zdrowych i naturalnych kosmetyków dla mnie i mojej rodziny. Naturalne mydła, maści, balsamy i mieszanki ziół - to tylko niewielka część tego, z czego korzystam na co dzień. Mądrość natury w tym aspekcie przewyższa wszelkie technologie i jest dla mnie ogromną inspiracją, więc uczę się i doświadczam, czyniąc przestrzeń wokół mnie zdrowszą.

Kontakt z naturą, żywą przestrzenią otworzyły wrota mojego serca do twórczej działalności. Każdy obraz jest pewną historią zamkniętą w kawałku ramy, jest opowieścią darów natury o świecie, w którym żyjemy, jest zaproszeniem do tego, co pierwotnie boskie i żywe w przestrzeni. Poznanie natury, to poznanie myśli Boga...

Wpuść do swojego serca naturę, niech wypełni wszystkie komórki w Twoim ciele, niech rozleje się błogostanem w Twojej duszy! Ona uruchomi Twój wewnętrzny kompas, który zaprowadzi Cię do lepszego, lekkiego życia, prawdziwej błogości płynącej z przestrzeni miłości.

 

 

 

O mnie

Życie w zgodzie z naturą

Natura daje nam wszystko czego potrzebujemy do prawidłowego rozwoju, szczęśliwego życia i pełnej harmonii. Patrz, słuchaj, czuj, dotykaj i smakuj żywą przestrzeń wokół. Korzystaj rozsądnie i świadomie z tego, co daje Ci świat, szanuj naturę, wtedy ona uszanuje Twoje życie i uczyni je wiecznym...

Kobieta, mama, autorka tekstów, pisarka i artystka, kochająca naturę. Prelegentka kongresów naturalnych i konferencji związanych ze zdrowiem, Pedagożka, Terapeutka pedagogiczna.

 

Tworzę Rodową Posiadłość i propaguję tę ideę w zgodzie z książkami Władimira Megre - Dzwoniące Cedry Rosji. Zajmuję się ziołami, uprawiam ogród, robię własne naturalne kosmetyki, haftuję i wykonuję obrazy z darów natury.

 

Swoją działalnością zachęcam i inspiruję do zmiany życia na każdym poziomie, by płynęło ono w szczęściu, miłości, prawdzie, jedności z naturą i Stwórcą w Rodowej Posiadłości, przestrzeni miłości.

Monika Nawrocka

Przejdź do sklepu

Strona stworzona w kreatorze WebWave.